Team Count Report (Spring 2021): Female - All Ages
Division Group Colors: 1 - use Gold, Blue    2 - use Red, White, Silver    3 - use Green, Tan, Purple
Count To PlayIn
AgeGroup
To PlayIn
Division
Div Last
Season
Team Name(Internal Team Id)
Coach Name
Location/Field#1
Location/Field#2
Record
W-L-T
Goals
For-Against
1 U09F 1 U09 Girls 2 DASC Wildfire (4205)
Ricky Oyler (717) 756-4881
Ponderosa/1 7-1-0 45-4
2 U09F 1 U09 Girls 2 Hanover Thunder (4224)
Charles MacGregor (717) 434-4562
Utz Fields/14 5-1-2 30-13
3 U09F 1 U09 Girls 2 TSC Trojans U9F (4302)
Trisha Bosserman (717) 578-4091
Wolf Covenant Chur/1 3-4-1 17-28
4 U09F 1 New team Carlisle Storm (4384)
Amanda Bluman (724) 967-3020
George B. Stuart A/1 0-0-0 0-0
5 U09F 1 U09 Girls 0Premr Eagle F.C. 12G Black (4128)
Stephen Snyder (717) 574-4490
Sporting Hill Stat/1 3-5-0 26-39
6 U09F 1 U09 Girls 2 MYSC ELITE (4178)
Scott Earley (717) 372-5516
Lions Club Park/1 5-2-1 19-7
7 U09F 2 U09 Girls 0Premr FusionFC_12F_Black (4218)
Megan McCullough (717) 602-5552
Red Land Soccer Co/6 0-8-0 7-46
8 U09F 2 U09 Girls 0Premr Keystone FC South Elite 12G (4291)
Mark Barr (717) 814-1164
Dover Community Ce/A 2-6-0 15-52
9 U09F 2 U09 Girls 2 Elco United U9 Girls (4335)
Brian Marquette (717) 304-3925
Jackson Rec Park/3 2-4-2 17-21
10 U09F 2 U09 Girls 2 Barrens Bolts (4234)
Kelly Williams (717) 873-4396
Hopewell Area Rec /1 1-7-0 6-28
11 U09F 2 U09 Girls 2 Keystone FC Premier 13G (4263)
Charles Richey (717) 704-6979
Winding Hill Park/A 5-3-0 29-23
12 U09F 3 U09 Girls 2 NEYSA 2012 Girls Orange (4324)
Matthew Biss (717) 903-9652
Conewago Creek Rec/1 1-5-2 13-40
13 U09F 3 New Team Ephrata Edge (4344)
Steven McCabe (717) 517-6842
Oak Blvd/1 0-0-0 0-0
14 U09F 3 New Team Donegal Lightning 12 (4346)
Mike Alampi (610) 507-0207
Community Bible Ch/1 0-0-0 0-0
15 U09F 3 U09 Girls 2 Keystone FC United 12G (4267)
Jennifer McKee (717) 999-9999
Winding Hill Park/C 3-3-2 18-19
16 U09F 3 U09 Girls 2 FC Dallastown Wild Unicorns 12 Black (4314)
Brynn Kline (717) 586-4124
York Twp Park/4 0-8-0 5-45
17 U09F 3 new team DASC Blaze (4356)
Jessica Derrickson (717) 608-3786
Ponderosa/1 0-0-0 0-0
18 U09F 3 New Team Penn Express FC Strykers 12F (4363)
Jeff Boushell (717) 552-1682
Norlo Park/8 0-0-0 0-0
19 U09F 3 New Team NUU 12F Strikers (4366)
Anucha Abunnassar (301) 648-5240
Lewisburg HS Grass/1 0-0-0 0-0
20 U09F 3 New Team CASA 13F Arsenal (4375)
Abby Worthington-Dehoff (717) 991-2718
George Park/3 0-0-0 0-0
21 U10F 1 U10 Girls 0Premr Carlisle Wildcats (3708)
Dan Steel (717) 648-5103
George B. Stuart A/1 3-5-0 13-23
22 U10F 1 U10 Girls 2 PA Classics Elite Blue 11 F (4013)
Lindsay Brenner (717) 669-8547
Penn Legacy The Ju/A 6-2-0 25-16
23 U10F 1 U09 Girls 0Premr CASA 12F ARSENAL (4251)
Gino DiFlorio (717) 579-9169
George Park/3 4-4-0 32-19
24 U10F 1 U09 Girls 0Premr Keystone FC Premier 12G (4266)
Matt Anderson (717) 439-6566
Winding Hill Park/A 7-1-0 44-13
25 U10F 1 U10 Girls 0Premr FusionFC_11F_Future (4042)
Kelby Waltman (717) 856-5271
Red Land Soccer Co/6 5-0-3 24-6
26 U10F 1 U09 Girls 0Premr PA Classics Academy 12 F (4235)
Joel Rice (717) 600-6752
Penn Legacy The Ju/A 8-0-0 56-11
27 U10F 2 U10 Girls 2 SMSA Comets (4006)
Brian Murphy (717) 448-2437
Spring Meadows/1 2-4-2 15-20
  Due to township restrictions, no home games may be scheduled prior to 10am Saturday, and 1pm Sunday 
28 U10F 2 U10 Girls 4 MCUSC Little Huskies 11G (4148)
Shane Yoder (717) 994-5370
MCUSC ALT #2-Rec P/1 5-1-2 33-11
29 U10F 2 U10 Girls 3 Barrens Avengers (4198)
Kevin Miller (717) 600-6409
Hopewell Area Rec /1 8-0-0 36-6
30 U10F 2 U10 Girls 3 Keystone FC Elite 11G (4269)
Ava Petrosky (724) 875-3935
Winding Hill Park/D 5-3-0 24-16
31 U10F 2 New Team Elco United U10 Girls (4368)
Jared Pohronezny (717) 821-0835
Jackson Rec Park/3 0-0-0 0-0
32 U10F 3 U10 Girls 3 FC Dallastown Fusion 11 Black (4029)
Hunter Mink (717) 659-1441
York Twp Park/4 1-6-1 13-32
33 U10F 3 U10 Girls 3 EU Thunder U10F (4054)
Jeremy Cunningham (717) 575-2109
Alliance Church/1 5-3-0 24-18
34 U10F 3 U10 Girls 4 Iron Valley United Raptors 2011 (4080)
Michael Goff (703) 403-4281
Campbelltown Park/3 6-1-1 51-14
35 U10F 3 U10 Girls 4 SSC Rockets (4107)
Daniel Bender (717) 816-8766
Southampton Cumber/2 8-0-0 44-17
36 U10F 3 U10 Girls 2 PMSC 11F (4229)
Katrina Fetter (717) 669-2315
Hambright Elementa/2 0-6-2 10-28
37 U10F 3 U10 Girls 3 Keystone FC South United 11G (4287)
Todd Lewis (717) 873-3435
Cousler Park/C 3-5-0 16-25
38 U10F 3 NONE Lititz Fire (4360)
Chris Swartz (717) 600-6246
elizabeth township/1 0-0-0 0-0
39 U10F 4 U10 Girls 4 Olmsted Warriors (3941)
Sue Gibson (717) 319-1523
Greenfield Park/7 3-5-0 18-29
40 U10F 4 U10 Girls 4 SMSA Rockets (4007)
Jeff Miller (717) 713-3665
Spring Meadows/1 1-7-0 18-32
  Due to township restrictions, no home games may be scheduled before 10am Saturday, and 1pm Sunday 
41 U10F 4 U10 Girls 4 East Penn Crew (4090)
Becky Berkebile (717) 728-9727
Adam-Ricci park/H 2-6-0 16-23
42 U10F 4 U10 Girls 4 Hershey SC 2011 F Orange (4142)
Alyssa Eyster (570) 975-7697
Shank Park/1 5-2-1 39-29
43 U10F 4 U10 Girls 4 PSA 11/12 Fury (4237)
Jesse Walker (717) 817-2640
Penn Oaks Park/2 4-4-0 20-24
44 U10F 4 U10 Girls 4 Spring Grove Jr Rockets (4247)
Emily Sprenkle (717) 891-6014
Spring Grove Socce/1 0-8-0 6-66
45 U10F 4 New Team Hanover Heat (4351)
Chelsea Ross (609) 705-6324
Utz Fields/14 0-0-0 0-0
46 U10F 4 New Team NL Strikers U10G (4352)
Christopher Schmitt (240) 587-0382
Mill Street Park/1 0-0-0 0-0
47 U10F 4 New Team WY Bulldogs FC U10G White (4362)
Ryan Sell (717) 324-8007
Dunedin/2 0-0-0 0-0
48 U11F 1 U11 Girls 2 Olmsted Poison (3679)
Tariq Aman (570) 650-2182
Greenfield Park/8 6-0-2 35-12
49 U11F 1 U11 Girls 1 Keystone FC Elite 10G (3727)
Lauren Fredericks (609) 634-5177
Winding Hill Park/E 3-4-1 17-14
50 U11F 1 U11 Girls 0Premr Hanover Red Storm (3775)
Angie Hayes (717) 479-0876
Utz Fields/16 0-7-1 11-44
51 U11F 1 U11 Girls 1 EU Blue Magic (3863)
Robert Cronin (717) 368-5454
Rheems Elementary /1 4-3-1 28-26
52 U11F 1 U11 Girls 1 Manheim Conquerors 10 (3871)
Heidi Hollinger (717) 314-5533
Rapho Park (Mount /1 4-3-1 18-26
53 U11F 1 U11 Girls 1 CASA 10F BAYERN (3884)
Abby Worthington-Dehoff (717) 991-2718
George Park/1 1-6-1 9-25
54 U11F 1 U11 Girls 1 Carlisle Crush (3943)
Josh Ford (203) 676-6095
George B. Stuart A/3 2-6-0 10-29
55 U11F 1 New Team PA Mutiny Soul 10 (4359)
Matt Bills (717) 575-0540
Bomberger´s Field/1 0-0-0 0-0
56 U11F 1 U11 Girls 0Premr CASA 10F ARSENAL (3693)
Carissa VanDyck (864) 752-5811
George Park/1 5-3-0 31-20
57 U11F 1 U11 Girls 1 CSSC Phoenix 10 (3743)
Brett Michaels (570) 556-9550
Danville Soccer Pa/1 8-0-0 48-8
58 U11F 1 U11 Girls 0Premr PA Classics Elite Blue 10 F (3749)
Todd Pratzner (717) 471-9391
Classics Soccer Pa/A 5-3-0 19-14
59 U11F 1 U11 Girls 0Premr Eagle F.C. 10G Black (3858)
Nicole Scolaro (347) 306-4810
Hampden Park Field/4 1-6-1 8-28
60 U11F 2 U11 Girls 1 Penn FC Youth Black 2010 (3805)
Justin Wells (717) 798-6182
Keller Field/3 1-6-1 12-34
61 U11F 2 U11 Girls 2 Camp Hill SC U11F BLUE 2010 (3813)
Steve Custer (717) 602-7889
FIALA /3 0-7-1 9-30
62 U11F 2 U11 Girls 2 SUSQUEHANNA SC THUNDER (3859)
Keith Brown (717) 343-4492
Veterans Park/6 3-3-2 20-23
63 U11F 2 U10 Girls 0Premr CASA 11F ARSENAL (3922)
Christopher Hartman (717) 576-7024
George Park/1 4-3-1 18-13
64 U11F 2 U11 Girls 2 Penn Express FC Blaze 10F (4153)
Patrick Upham (717) 504-5717
Norlo Park/10 5-1-2 29-15
65 U11F 2 U11 Girls 3-Red MCUSC Tigers FC 10G (4206)
Justin Feltman (717) 350-0156
Lions Den/2 4-1-3 31-13
66 U11F 2 U11 Girls 3-Red Lititz United 10G (4270)
Joshua Dilts (484) 354-9948
elizabeth township/1 5-1-2 40-15
67 U11F 2 U11 Girls 3-Red WY Bulldogs FC U11G Blue (4319)
Brian Schmoyer (717) 578-1662
Dunedin/4 7-0-1 41-10
68 U11F 3 U11 Girls 3-Blue FC Dallastown Comets 10 Black (3778)
Meghan Thompson (717) 487-2736
York Twp Park/2 2-6-0 11-30
69 U11F 3 U11 Girls 3-Blue GUSC Freedom 10F (3794)
Jonathan Lewis (717) 404-8407
GUSC American Legi/1 6-0-2 26-6
70 U11F 3 U11 Girls 3-Blue SSC Lava (3801)
Todd Bard (717) 491-3788
Southampton Cumber/1 5-2-1 21-12
71 U11F 3 U11 Girls 2 NEYSA 2010 Girls Black (3852)
Brian Keller (717) 870-5609
Conewago Creek Rec/5 2-5-1 17-30
72 U11F 3 U10 Girls 0Premr Spring Grove Charisma (4005)
Christian Toomey (717) 353-1511
Spring Grove Socce/2 1-5-2 13-26
73 U11F 3 U11 Girls 3-Blue SMSA Stingers (4011)
Eric Shoemaker (717) 476-1897
Spring Meadows/2 2-3-3 14-17
  Due to township restrictions, no home games may be scheduled before 10am Saturday, and 1pm Sunday 
74 U11F 3 U11 Girls 3-Red Tuscarora 10s (4223)
IAN SHOMPER (717) 582-2181
New Blmfld Post Of/1 1-7-0 7-25
75 U11F 3 U11 Girls 3-Blue Keystone FC South United 10G (4292)
Steve Hatley (240) 483-6085
Cousler Park/A 1-5-2 15-22
76 U11F 4 new team GYSC Phantoms (4341)
Brad Lancaster (415) 336-2628
Oakside Community /5 0-0-0 0-0
  New Team 
77 U11F 4 U10 Girls 3 Camp Hill SC U10F BLUE 2011 (3809)
Justin Burge (717) 737-3179
FIALA /3 3-4-1 21-21
78 U11F 4 U11 Girls 3-Red DASC Xplosion (3841)
Jessica Derrickson (717) 608-3786
Chestnut Park/1 4-4-0 26-22
79 U11F 4 New Team Ephrata Fusion (4343)
Ashley Scheirer (717) 808-9722
Clay Elementary Sc/1 0-0-0 0-0
80 U12F 1 U12 Girls 2 Donegal Lightning 09 (3546)
Wayne Fry (717) 333-0843
Janus School/1 7-1-0 27-7
81 U12F 1 U12 Girls 1 Carlisle Xtreme (3564)
Scott Smith (717) 218-8935
George B. Stuart A/3 5-3-0 22-6
82 U12F 1 U12 Girls 1 Hanover Rush (3573)
Eric Reilly (717) 476-2530
Utz Fields/16 5-3-0 14-12
83 U12F 1 U12 Girls 1 Eagle F.C. 09G Black (3596)
Zac Sherman (717) 903-6557
Hampden Park Field/4 1-7-0 5-34
84 U12F 1 U12 Girls 1 PA Classics Elite Blue 09 F (3752)
Lindsay Brenner (717) 669-8547
Classics Soccer Pa/A 5-3-0 25-17
85 U12F 1 U12 Girls 1 PMSC 09F (4139)
Kyle Rineer (717) 682-9034
Hambright Elementa/1 4-3-1 25-13
86 U12F 1 U12 Girls 1 Penn Express FC Rage 09F (4157)
Travis Arnsparger (717) 552-4006
Norlo Park/10 3-4-1 13-21
87 U12F 1 U12 Girls 2 Nova East Penn 09G (4274)
Phan Tran (717) 648-0641
Adam-Ricci park/J 4-1-3 19-8
88 U12F 2 U12 Girls 2 Hershey SC 2009 F Orange (3641)
Lindsey Nester (717) 999-9999
Shank Park/5 5-3-0 18-14
89 U12F 2 U12 Girls 3 PA Classics Elite Green 09 F (3753)
Michael Wagner (717) 572-5343
Classics Soccer Pa/A 6-1-1 37-11
90 U12F 2 U12 Girls 2 Spring Grove Fire (3839)
Jeff Hoke (717) 818-7842
Spring Grove Socce/2 0-8-0 5-37
91 U12F 2 U12 Girls 2 GYSC Lightning (3957)
Robert Scheungrab (717) 677-2037
Oakside Community /5 2-4-2 11-17
92 U12F 2 U12 Girls 2 Iron Valley United 2009 (4082)
Mike Valle (717) 673-5398
Campbelltown Park/5 6-1-1 25-6
93 U12F 2 U12 Girls 3 NEYSA 2009 Girls Black (4124)
Adam Warner (717) 271-3885
Conewago Creek Rec/6 6-2-0 34-8
94 U12F 2 U12 Girls 3 Rising Star 2009 Girls (4222)
Daniel Rosenberg (828) 808-7915
Lebanon Fairground/1 6-1-1 22-8
95 U12F 2 U12 Girls 3 East Penn Crush (4272)
Ross Miller (717) 645-5669
Adam-Ricci park/J 4-3-1 12-9
96 U12F 2 New Team Elco United U12 Girls (4369)
Edward Hicks (717) 507-2038
Jackson Rec Park/2 0-0-0 0-0
97 U12F 2 U12 Girls 1 Camp Hill SC U12F BLUE 2009 (3538)
Jason Reardon (717) 329-8769
FIALA /3 0-7-0 2-50
98 U12F 3 U12 Girls 2 MYSC ELITE (3601)
Jeramy Culler (717) 360-7612
Lions Club Park/1 3-5-0 21-19
99 U12F 3 U12 Girls 2 FC Dallastown Dazzlers 09 Black (3664)
Dave Federline (443) 677-4915
York Twp Park/2 4-3-1 14-7
100 U12F 3 U12 Girls 2 Penn FC Youth Blue 2009 (3806)
Kyle Miller (717) 480-7906
Keller Field/3 1-6-1 11-36
101 U12F 3 U12 Girls 3 Hawkrock Cougars (3929)
Paul McLendon (717) 448-9449
Susquenita Area So/2 3-4-1 14-19
102 U12F 3 U12 Girls 3 Carlisle Lightning (4050)
Erik Genga (267) 575-0704
George B. Stuart A/3 3-4-1 13-21
103 U12F 3 U12 Girls 3 Barrens Blast (4199)
Ken Mattlin (717) 891-9515
Hopewell Area Rec /1 5-3-0 21-10
104 U12F 3 U12 Girls 3 FusionFC_09F_Blue (4219)
Sergio Santiago (717) 932-7887
Red Land Soccer Co/3 1-5-2 9-35
105 U12F 3 U12 Girls 3 TYSC Revolution (3797)
Jamie Gelvin (717) 816-3274
Montgomery Twp. pa/1 1-6-1 9-30
106 U12F 3 U12 Girls 3 FC Dallastown Thunder 09 Blue (4095)
Sheila Bolen (717) 881-7762
York Twp Park/2 1-7-0 11-37
107 U13F 1 U13 Girls 0Premr Donegal Lightning 08 (3296)
Chris Runkle (717) 681-7959
Kraybill´s Mennoni/1 2-5-1 11-23
108 U13F 1 U13 Girls 1 Carlisle Thundering Bison (3342)
Rodney Wagner (717) 357-1676
George B. Stuart A/4 5-3-0 24-11
109 U13F 1 U13 Girls 2 EU Strikers (3586)
Ambrose Heinz (717) 418-0181
Rheems Upper Eleme/1 7-1-0 51-5
110 U13F 1 U13 Girls 1 MCUSC Adrenaline (3864)
Tom Neimond (717) 348-2061
Lions Den/3 3-4-1 24-23
111 U13F 1 U13 Girls 2 Lititz Fusion (3937)
Amy Piehl (717) 649-7283
Lititz Area Mennon/1 6-2-0 45-13
112 U13F 1 U13 Girls 0Premr CSSC Lady Gunners 08 (4077)
Jeffrey Snyder (570) 473-1012
Danville Soccer Pa/1 4-4-0 18-23
113 U13F 1 U13 Girls 2 Keystone FC South United 08G (4298)
George Barakos (717) 999-9999
Dover Community Ce/B 6-1-0 27-6
114 U13F 2 U13 Girls 2 DASC Dynamite (3478)
Kristin Peperak (717) 919-4001
Logan Park (Dillsb/1 4-2-2 24-18
115 U13F 2 U12 Girls 1 EU Lightning (3580)
Lou Gober (610) 721-0498
Rheems Upper Eleme/1 5-3-0 30-10
116 U13F 2 U12 Girls 0Premr FusionFC_09F_Black (3610)
Karen Laird (717) 554-1068
Red Land Soccer Co/2 0-7-1 6-26
117 U13F 2 U13 Girls 1 PSA 08 PINK LIGHTNING (3777)
Derrik Wolpert (717) 747-4918
Penn Oaks Park/1 4-4-0 17-22
118 U13F 2 U12 Girls 1 Ephrata Piranhas (3910)
Jeremy Jones (717) 951-8606
Ephrata Middle Sch/1 2-4-1 16-18
119 U13F 2 U13 Girls 2 GYSC Spirit (4241)
Jeff Baum (717) 334-0181
Oakside Community /9 2-5-1 14-42
120 U13F 2 U13 Girls 2 SSC Wildfire (3628)
Matthew Porter (717) 377-7253
Shippensburg Memor/1 4-3-1 25-12
121 U13F 2 U13 Girls 1 Keystone FC United 08G (3985)
Nicholas Christie (814) 933-2751
Friendship Field/A 0-8-0 3-37
122 U13F 2 U12 Girls 3 MCUSC United 08G (4103)
Carolyn Kline (717) 250-3825
Derry field/1 5-3-0 26-19
123 U14F Premr U14 Girls 0Premr FusionFC_07F_Black (2838)
Amy Peifer (717) 938-1901
Red Land Soccer Co/2 4-3-1 23-17
124 U14F Premr U14 Girls 0Premr FusionFC_07F_Blue (3351)
Brian Laird (717) 648-7466
Red Land Soccer Co/2 1-5-2 12-25
125 U14F Premr U13 Girls 0Premr Nova East Penn 08 (4131)
Stojan Nikolic (717) 566-0825
Adam-Ricci park/E 6-2-0 29-12
126 U14F Premr U14 Girls 0Premr PMSC Comets (4138)
Mark Seibert (717) 468-6984
Comet Field/1 7-1-0 19-6
127 U14F Premr U14 Girls 2 Ephrata Diamonds (4176)
Olivia Horst (717) 330-5953
Ephrata Middle Sch/1 8-0-0 36-5
128 U14F Premr U14 Girls 0Premr TSC United Chaos U14F (4309)
Olvin Herrera (717) 318-1648
Rudy Park (RUDY)/4 6-2-0 14-6
129 U14F 1 U13 Girls 1 Olmsted Angels FC (2995)
Nate Gingrich (717) 370-2133
Greenfield Park/9 2-5-1 14-18
130 U14F 1 U13 Girls 0Premr GUSC Fire 08F (3270)
Daniel Izer (717) 496-5026
GUSC Antrim Townsh/F 3-5-0 13-21
131 U14F 1 U14 Girls 2 PSA 07 Warriors (3862)
Kelly Lau (717) 318-7677
Rudy Park (RUDY)/1 7-1-0 27-9
132 U14F 1 U14 Girls 2 Keystone FC Elite 07G (3987)
Miguel Lugo (717) 608-8726
Friendship Field/A 4-4-0 18-12
133 U14F 1 U14 Girls 2 Rising Star Fury 2007G (4337)
No Coach Assigned (TBD)
Snitz Creek Field/1 8-0-0 25-4
134 U14F 1 U14 Girls 2 Rising Star Fury 2007G (4337)
Suzanne Yorty (717) 919-4231
Snitz Creek Field/1 8-0-0 25-4
135 U14F 1 U14 Girls 2 Spring Grove Wrath (4248)
Craig Ayers (717) 542-2459
Spring Grove Socce/3 1-6-0 4-30
136 U14F 2 U14 Girls 3 Hanover Flames (3369)
Andrez Salazar (717) 698-4058
Utz Fields/13 5-3-0 21-21
137 U14F 2 U14 Girls 2 Eagle F.C. 07G Red (3400)
Dwayne Lawrence (717) 385-3074
Hampden Park Field/2 4-3-1 15-15
138 U14F 2 U14 Girls 2 SUSQUEHANNA SC CRUSH (3577)
Keith Brown (717) 343-4492
Veterans Park/2 2-4-2 11-18
139 U14F 2 U14 Girls 2 Keystone FC South United 07G (4299)
Tom Maboe (717) 891-4886
Dover Community Ce/B 0-7-1 7-28
140 U14F 2 U14 Girls 2 Manheim Stormrunners 2007 (4329)
Matt Gray (717) 945-8414
Rapho Park (Mount /3 4-3-0 21-13
141 U14F 2 U14 Girls 3 Iron Valley United Swarm 2007 (4083)
Jeremy Zimmerman (717) 413-1573
Campbelltown Park/4 5-3-0 18-14
142 U16F 1 U16 Girls 0Premr Donegal Lightning 06/07 (3099)
Nate Willing (717) 426-2487
Cove Park/1 3-5-0 25-25
143 U16F 1 U14 Girls 1 CASA 06F ARSENAL (3389)
Richard Chinapoo (717) 329-9073
George Park/4 5-2-1 23-10
144 U16F 1 new team MCUSC Penn United Rovers (3946)
Danny Orton (814) 404-5273
Derry field/1 0-0-0 0-0
145 U16F 1 U16 Girls 0Premr East Penn Rage (4091)
Ubaldo Murillo (717) 732-7681
Adam-Ricci park/E 0-8-0 3-62
146 U16F 1 NEW TEAM MYSC ELITE (4376)
Deborah Tucker (717) 485-0176
Lions Club Park/1 0-0-0 0-0
147 U19F 1 NEW TEAM Iron Valley United HS Girls U19 (4374)
Scott Steffen (717) 653-5784
Campbelltown Park/4 0-0-0 0-0
148 U19F 1 new team SUSQUEHANNA SC CENTRAL PENN UNITED (3999)
Chris Magness (717) 512-1943
Veterans Park/2 0-0-0 0-0
149 U19F 1 U16 Girls Cup Nova East Penn 06G (4132)
JT Dorsey (717) 329-8937
Adam-Ricci park/E 2-0-2 9-2
150 U19F 1 NEW TEAM GYSC Killer Angels (4170)
Owen Phelan (703) 980-2175
Fairfield Middle a/1 0-0-0 0-0
151 U19F 1 new team Keystone Cobras 03-07G (4350)
Samantha Matrey (717) 756-4524
Hara field/3 0-0-0 0-0
152 U19F 1 New Team Iron Valley United 2003 Lady Vikings (4358)
Ben Wanyo (717) 372-7221
Campbelltown Park/2 0-0-0 0-0
153 U19F 1 New Team MCUSC 04G (4372)
Barrett Knepp (717) 994-8097
Derry field/1 0-0-0 0-0
**Note: PlayIn - is the requested Age Group and Gender the team will play in
Please set your printer to print in LANDSCAPE orientation
© 2001 - 2021 DigitalMax Software
All Rights Reserved