Team Count Report (Fall 2020): Female - All Ages
Division Group Colors: 1 - use Gold, Blue    2 - use Red, White, Silver    3 - use Green, Tan, Purple
Count To PlayIn
AgeGroup
To PlayIn
Division
Div Last
Season
Team Name(Internal Team Id)
Coach Name
Location/Field#1
Location/Field#2
Record
W-L-T
Goals
For-Against
1 U09F Premr New PA Classics Academy 12 F (4235)
Joel Rice (717) 600-6752
Penn Legacy The Ju/B 0-0-0 0-0
2 U09F Premr New Team CASA 2012F Arsenal (4251)
Gino DiFlorio (717) 579-9169
George Park/3 0-0-0 0-0
3 U09F 1 U09 Girls 4 Eagle F.C. 12G Black (4128)
Stephen Snyder (717) 574-4490
Creekview Park/1 4-4-0 24-20
4 U09F 1 new team FusionFC_12F_Black (4218)
Megan McCullough (717) 602-5552
Red Land Soccer Co/4 0-0-0 0-0
5 U09F 1 New Team Keystone FC Premier 12G (4266)
Erin Sollenberger (717) 406-8606
Winding Hill Park/B 0-0-0 0-0
6 U09F 1 New Team Keystone FC South Elite 12G (4291)
Mark Barr (717) 814-1164
Sinking Springs ES/A 0-0-0 0-0
7 U09F 1 New Team TSC Trojans U9F (4302)
Joseph Adams (717) 424-9077
East York Elementa/U09FL 0-0-0 0-0
8 U09F 1 New Team Iron Valley United 2012G (4315)
Chris Young (717) 272-6577
Campbelltown Park/3 0-0-0 0-0
9 U09F 2 New Team DASC Wildfire (4205)
Ricky Oyler (717) 756-4881
Ponderosa/1 0-0-0 0-0
10 U09F 2 New Team PA Classics Elite Blue 12 F (4220)
Jack Kremer (717) 405-8801
Penn Legacy The Ju/B 0-0-0 0-0
11 U09F 2 New Team Hanover Thunder (4224)
Charles MacGregor (717) 434-4562
Utz Fields/14 0-0-0 0-0
12 U09F 3 New Team Keystone FC Premier 13G (4263)
Charles Richey (717) 743-7702
Winding Hill Park/A 0-0-0 0-0
13 U09F 4 NA GUSC Impact 12F (3713)
Daniel Izer (717) 496-5026
GUSC American Legi/4 0-0-0 0-0
14 U09F 4 U09 Girls 4 MYSC ELITE (4178)
Scott Earley (717) 372-5516
Lions Club Park/1 0-0-0 0-0
15 U09F 4 New team Barrens Bolts (4234)
Kelly Williams (717) 873-4396
Hopewell Area Rec /1 0-0-0 0-0
16 U09F 4 New Team Keystone FC United 12G (4267)
Jennifer McKee (717) 999-9999
Winding Hill Park/C 0-0-0 0-0
17 U09F 4 New Team U9 Black 12G (4314)
Shawn Krout (717) 309-2794
Dallastown Area Hi/1 0-0-0 0-0
18 U10F Premr U09 Girls 2 CASA 11F Arsenal (3922)
Christopher Hartman (717) 576-7024
George Park/3 6-1-1 49-10
19 U10F Premr U09 Girls 0Premr Eagle F.C. 11G Black (4127)
Anthony Andrisano (717) 602-4764
Creekview Park/2 3-5-0 14-25
20 U10F 1 U09 Girls 2 Carlisle Wildcats (3708)
Dan Steel (717) 648-5103
George B. Stuart A/1 6-1-1 48-14
21 U10F 1 U09 Girls 2 Spring Grove Charisma (4005)
Christian Toomey (717) 353-1511
Spring Grove Socce/1 6-2-0 38-17
22 U10F 1 U09 Girls 2 PA Classics Elite Blue 11 F (4013)
Lindsay Brenner (717) 669-8547
Penn Legacy The Ju/B 1-7-0 20-31
23 U10F 1 U09 Girls 0Premr FusionFC_11F_Future (4042)
Kelby Waltman (717) 856-5271
Red Land Soccer Co/4 1-7-0 12-35
24 U10F 1 U09 Girls 3 Penn FC Youth Black 2011 (4084)
Denis Clarke (717) 234-4042
Keller Field/1 6-1-1 35-10
25 U10F 2 U09 Girls 1 SMSA Comets (4006)
Brian Murphy (717) 448-2437
Spring Meadows/1 6-2-0 47-15
  Township restrictions - no home games allowed before 10am on Saturdays and 1:00 pm on Sundays 
26 U10F 2 U09 Girls 3 CASA 11F Bayern (4158)
Todd Gingrich (717) 270-7272
George Park/3 6-1-1 32-22
27 U10F 2 NA PMSC 11F (4229)
Katrina Fetter (717) 669-2315
Manor Church/1 0-0-0 0-0
28 U10F 2 New Team West Schuylkill FC Havoc (4236)
Kyle Reppy (570) 449-2658
Schuylkill Haven I/3 0-0-0 0-0
29 U10F 3 U09 Girls 3 Camp Hill SC U10F BLUE 2011 (3809)
Justin Burge (717) 737-3179
FIALA /4 6-0-2 35-6
30 U10F 3 U09 Girls 2 FC Dallastown 11G Black (4029)
Hunter Mink (717) 659-1441
Dallastown Area Mi/1 3-5-0 21-59
  New School Lane 
31 U10F 3 U09 Girls 3 EU Thunder U10F (4054)
Jeremy Cunningham (717) 575-2109
Alliance Church/1 1-6-1 12-30
  No Restrictions 
32 U10F 3 U09 Girls 3 GUSC Extreme 11F (4104)
Carter Davidson (215) 681-8246
GUSC American Legi/4 2-4-1 15-24
33 U10F 3 New team Barrens Avengers (4198)
Kevin Miller (717) 600-6409
Hopewell Area Rec /1 0-0-0 0-0
34 U10F 3 New Team Keystone FC Elite 11G (4269)
Ava Petrosky (724) 875-3935
Winding Hill Park/D 0-0-0 0-0
35 U10F 3 New Team Keystone FC South United Blue 11G (4287)
Todd Lewis (717) 940-8130
Sinking Springs ES/A 0-0-0 0-0
36 U10F 3 New Team NEYSA 2011 Girls Black (4323)
Jeremy Herring (717) 679-0075
Conewago Creek Rec/2 0-0-0 0-0
37 U10F 3 New Team NEYSA 2011 Girls Orange (4324)
Brent Shirk (717) 495-5794
Conewago Creek Rec/2 0-0-0 0-0
38 U10F 4 U09 Girls 3 Olmsted Warriors (3941)
Sue Gibson (717) 319-1523
Greenfield Park/7 0-7-0 11-57
39 U10F 4 new team SUSQUEHANNA SC STARS (3996)
Chris Magness (717) 512-1943
Veterans Park/1 0-0-0 0-0
40 U10F 4 U09 Girls 4 SMSA Rockets (4007)
Jeff Miller (717) 713-3665
Spring Meadows/1 0-8-0 3-39
  Township restrictions - no home games allowed before 10am on Saturdays and 1:00 pm on Sundays 
41 U10F 4 U09 Girls 3 Iron Valley United Unicorns 2011 (4080)
Michael Goff (703) 403-4281
Campbelltown Park/3 0-7-0 10-61
42 U10F 4 U09 Girls 4 SSC Rockets (4107)
Daniel Bender (717) 816-8766
Southampton Cumber/1 5-2-1 21-16
43 U10F 4 New Team Hershey SC 2011 F Orange (4142)
Alyssa Eyster (570) 975-7697
Shank Park/2 0-0-0 0-0
44 U10F 4 U10 Girls 4 MCUSC Little Huskies 11G (4148)
Shane Yoder (717) 994-5370
MCUSC ALT #2-Rec P/1 2-4-2 24-27
45 U10F 4 New Team PSA 11/12 Fury (4237)
Steve Mease (410) 982-2267
Penn Oaks Park/2 0-0-0 0-0
46 U10F 4 New Team Spring Grove Jr Rockets (4247)
Emily Sprenkle (717) 891-6014
Spring Grove Socce/1 0-0-0 0-0
47 U10F 4 New Team Keystone FC South United White 11G (4288)
Marty Rodgers (717) 999-9999
Sinking Springs ES/A 0-0-0 0-0
48 U10F 5 U10 Girls 4 East Penn Crew (4090)
Becky Berkebile (717) 728-9727
Adam-Ricci park/1 1-7-0 22-64
49 U11F Premr U10 Girls 0Premr CASA 10F ARSENAL (3693)
Carissa VanDyck (864) 752-5811
George Park/1 1-5-2 14-18
50 U11F Premr U10 Girls 0Premr PA Classics Elite Blue 10 F (3749)
Todd Pratzner (717) 471-9391
Classics Soccer Pa/A 4-3-1 20-20
51 U11F Premr U10 Girls 1 Eagle F.C. 10G Red (3858)
Nicole Scolaro (347) 306-4810
Creekview Park/2 7-0-1 21-3
52 U11F Premr U10 Girls 0Premr FusionFC_10F_Black (3874)
Aaron Shenck (717) 599-8098
McLaughlin Soccer /2 5-3-0 18-14
53 U11F 1 U10 Girls 1 Keystone FC Elite 10G (3727)
Lauren Fredericks (609) 634-5177
Winding Hill Park/E 2-1-5 13-11
54 U11F 1 U10 Girls 0Premr CSSC Phoenix 10 (3743)
Brett Michaels (570) 556-9550
Danville Soccer Pa/4 1-6-1 15-25
55 U11F 1 U10 Girls 0Premr Hanover Red Storm (3775)
Angie Hayes (717) 479-0876
Utz Fields/16 4-4-0 17-19
56 U11F 1 U10 Girls 2 Penn FC Youth Black 2010 (3805)
Justin Wells (717) 798-6182
Keller Field/2 5-2-1 31-18
57 U11F 1 U10 Girls 2 EU Blue Magic (3863)
Robert Cronin (717) 368-5454
Rheems Elementary /1 6-1-1 30-15
  Field Restriction: After 1PM 
58 U11F 1 U10 Girls 1 MASC Manheim Conquerors 10 (3871)
Robert Sowers (717) 664-1075
Rapho Park (Mount /2 5-3-0 13-12
59 U11F 1 U10 Girls 1 CASA 10F BAYERN (3884)
Abby Worthington-Dehoff (717) 991-2718
George Park/3 4-2-2 16-10
60 U11F 1 U10 Girls 1 Carlisle Crush (3943)
Josh Ford (203) 676-6095
George B. Stuart A/3 0-7-1 8-23
61 U11F 1 U10 Girls 2 FC BALLYHOO 10 BLACK (4074)
Derrick Robbins (215) 510-6187
Penn State York/1 7-1-0 34-13
62 U11F 2 U10 Girls 2 SSC Lava (3801)
Todd Bard (717) 532-4872
Southampton Cumber/2 0-6-2 7-26
63 U11F 2 U10 Girls 2 Camp Hill SC U11F BLUE 2010 (3813)
Steve Custer (717) 602-7889
FIALA /3 3-5-0 15-26
64 U11F 2 U10 Girls 1 DASC Xplosion (3841)
Mark Chesek (717) 512-9504
Chestnut Park/1 2-4-2 10-17
65 U11F 2 U10 Girls 3 NEYSA 2010 Girls Black (3852)
Brian Keller (717) 870-5609
Conewago Creek Rec/6 7-0-1 27-12
66 U11F 2 U10 Girls 4 Penn Express FC Blaze 10F (4153)
Patrick Upham (717) 504-5717
Norlo Park/10 8-0-0 58-12
67 U11F 3 U11 Girls 3 Olmsted Poison (3679)
Tariq Aman (570) 650-2182
Greenfield Park/8 3-5-0 15-32
68 U11F 3 U10 Girls 3 FC Dallastown Black 10G (3778)
Meghan Thompson (717) 487-2736
Dallastown Area Mi/1 3-5-0 18-27
69 U11F 3 U10 Girls 3 GUSC Freedom 10F (3794)
Jonathan Lewis (717) 404-8407
GUSC American Legi/3 3-4-1 20-24
70 U11F 3 U10 Girls 3 SUSQUEHANNA SC THUNDER (3859)
Keith Brown (717) 343-4492
Veterans Park/4 7-0-1 40-12
71 U11F 3 U10 Girls 4 Hanover Black Storm (3962)
Angie Hayes (717) 479-0876
Utz Fields/16 6-2-0 43-20
72 U11F 3 New Team MCUSC Tigers FC 10G (4206)
Justin Feltman (717) 979-1790
Lions Den/2 0-0-0 0-0
73 U11F 3 new team Tuscarora 10s (4223)
IAN SHOMPER (717) 582-2181
New Blmfld Post Of/1 0-0-0 0-0
74 U11F 3 New Team LYSC United 10G (4270)
Joshua Dilts (484) 354-9948
Linear Park/1 0-0-0 0-0
75 U11F 3 New Team Keystone FC South United 10G (4292)
Steve Hatley (240) 483-6085
Sinking Springs ES/B 0-0-0 0-0
76 U11F 3 New Team TSC Trojans U11F (4311)
Joseph Adams (717) 424-9077
York Suburban Midd/1 0-0-0 0-0
77 U11F 3 D1 WY Bulldogs FC U11G Blue (4319)
Brian Schmoyer (717) 578-1662
Dunedin/4 1-7-0 0-0
78 U11F 4 U10 Girls 4 SMSA Stingers (4011)
TBD TBD () -
Spring Meadows/2 3-4-1 35-30
  Township restrictions - no home games allowed before 10am on Saturdays and 1:00 pm on Sundays 
79 U11F 5 U11 Girls 3 Keystone FC United 10G (3728)
Amanda Crecelius (717) 999-9999
Winding Hill Park/E 2-6-0 15-37
80 U12F Premr U11 Girls 0Premr NUU 09F Strikers (3557)
Alan Zeigler (570) 524-5523
Revival Tabernacle/1 7-1-0 21-8
81 U12F Premr U11 Girls 1 FusionFC_09F_Black (3610)
Karen Laird (717) 554-1068
McLaughlin Soccer /2 6-1-1 20-5
82 U12F Premr U11 Girls 1 West Schuylkill FC Lightning (3771)
Jared Lehr (814) 441-2994
Schuylkill Haven I/2 6-0-2 36-10
83 U12F Premr U11 Girls 2 Keystone FC Elite 09G (3983)
Ben Steinour (717) 241-4355
Winding Hill Park/F 5-1-2 33-10
84 U12F Premr New Team Keystone FC South Elite 09G (4293)
John Lapore (717) 999-9999
Sinking Springs ES/B 0-0-0 0-0
85 U12F 1 U11 Girls 1 Camp Hill SC U12F BLUE 2009 (3538)
Jason Reardon (717) 329-8769
FIALA /3 1-4-3 8-14
86 U12F 1 U11 Girls 0Premr Carlisle Xtreme (3564)
Scott Smith (717) 218-8935
George B. Stuart A/3 1-7-0 10-20
  team wishes to move down a division after fall season and loss of a player. a note to make sure we go to D1 and they donít put us back in Premier due to our history and the minimal teams in Premier. Itís important we get one season in D1 to regroup before we go back to Premier  
87 U12F 1 U11 Girls 2 Hanover Rush (3573)
Eric Reilly (717) 476-2530
Utz Fields/16 5-2-1 29-11
88 U12F 1 U11 Girls 0Premr EU Lightning (3580)
Lou Gober (610) 721-0498
Rheems Elementary /1 0-8-0 4-24
  Field Restriction: After 1PM 
89 U12F 1 U11 Girls 0Premr Eagle F.C. 09G Black (3596)
Zac Sherman (717) 903-6557
Creekview Park/2 5-3-0 14-12
90 U12F 1 U11 Girls 1 PA Classics Elite Blue 09 F (3752)
Lindsay Brenner (717) 669-8547
Classics Soccer Pa/A 2-3-3 11-16
91 U12F 1 U11 Girls 1 Ephrata Piranhas (3910)
Jeremy Jones (717) 951-8606
Clay Elementary Sc/1 2-2-4 10-14
92 U12F 1 U12 Girls 1-Red PMSC 09F (4139)
Kyle Rineer (717) 682-9034
Hambright Elementa/1 6-2-0 20-8
93 U12F 1 U11 Girls 1 Penn Express FC Rage 09F (4157)
Travis Arnsparger (717) 552-4006
Norlo Park/10 3-3-2 10-13
94 U12F 1 New Team Nova East Penn 09G (4274)
Phan Tran (717) 648-0641
Adam-Ricci park/3 0-0-0 0-0
95 U12F 2 U11 Girls 1 Donegal Lightning 09 (3546)
Wayne Fry (717) 333-0843
Janus School/1 3-3-2 13-16
96 U12F 2 U11 Girls 1 MYSC ELITE (3601)
Jeramy Culler (717) 360-7612
Lions Club Park/1 6-1-1 26-13
97 U12F 2 U11 Girls 2 Hershey SC 2009 F Orange (3641)
Lindsey Nester (717) 999-9999
Shank Park/4 1-6-1 13-24
98 U12F 2 U11 Girls 2 FC Dallastown Black 09G (3664)
Dave Federline (443) 677-4915
Dallastown Area Hi/1 5-2-1 20-12
99 U12F 2 U10 Girls 2 PA Classics Elite Green 09 F (3753)
Michael Wagner (717) 572-5343
Classics Soccer Pa/A 0-8-0 2-43
100 U12F 2 U11 Girls 3 Penn FC Youth Blue 2009 (3806)
Kyle Miller (717) 480-7906
Keller Field/2 6-1-1 42-15
101 U12F 2 New Team Spring Grove Fire (3839)
Jeff Hoke (717) 818-7842
Spring Grove Socce/2 8-0-0 30-3
102 U12F 2 U11 Girls 2 GYSC Lightning (3957)
Robert Scheungrab (717) 677-2037
Gettysburg High Sc/2 8-0-0 49-4
103 U12F 2 U11 Girls 2 Iron Valley United 2009 (4082)
Mike Valle (717) 673-5398
Campbelltown Park/5 4-3-1 19-16
104 U12F 2 New Team Keystone FC South United 09G (4294)
Phil Lamison (717) 999-9999
Dover Community Ce/B 0-0-0 0-0
  Lehr Park 
105 U12F 3 U11 Girls 3 Hawkrock Cougars (3929)
Paul McLendon (717) 448-9449
Susquenita Area So/2 5-2-1 38-11
106 U12F 3 U11 Girls 2 Carlisle Lightning (4050)
Erik Genga (267) 575-0704
George B. Stuart A/3 0-8-0 7-48
107 U12F 3 U11 Girls 3 FC Dallastown 09G Blue (4095)
Sheila Bolen (602) 615-9929
Dallastown Area Mi/1 3-5-0 10-35
108 U12F 3 U11 Girls 1 NEYSA 2009 Girls Black (4124)
Adam Warner (717) 271-3885
Conewago Creek Rec/6 0-7-1 11-31
109 U12F 3 New team Barrens Blast (4199)
Ken Mattlin (717) 891-9515
Hopewell Area Rec /1 0-0-0 0-0
110 U12F 3 New Team Rising Star 2009 Girls (4222)
Daniel Rosenberg (828) 808-7915
Lebanon Fairground/1 3-4-0 0-0
111 U12F 3 New Team East Penn Crush (4272)
Ross Miller (717) 645-5669
Adam-Ricci park/3 0-0-0 0-0
112 U12F 3 New Team MCUSC Reign 09G (4328)
Carolyn Kline (717) 250-3825
MCUSC ALT #2-Rec P/2 0-0-0 0-0
113 U12F 4 new team SUSQUEHANNA SC INFERNO (3998)
Chris Magness (717) 512-1943
Veterans Park/4 0-0-0 0-0
114 U12F 6 U11 Girls 3 TYSC Revolution (3797)
Jamie Gelvin (717) 816-3274
Montgomery Twp. pa/1 0-8-0 13-48
115 U12F 7 new team FusionFC_09F_Blue (4219)
Megan Klinger (717) 873-9706
Red Land Soccer Co/2 0-0-0 0-0
116 U13F Premr U12 Girls 0Premr GUSC Fire 08F (3270)
Daniel Izer (717) 496-5026
GUSC Antrim Townsh/1 4-3-1 17-17
117 U13F Premr U12 Girls 1-Blue PSA 08 Rage (4002)
Corey King (717) 332-1962
York Suburban High/1 5-2-1 35-17
118 U13F Premr U12 Girls 0Premr CSSC Lady Gunners 08 (4077)
Jeffrey Snyder (570) 473-1012
Danville Soccer Pa/2 2-5-1 7-25
119 U13F Premr U12 Girls 0Premr Nova East Penn 08 (4131)
Stojan Nikolic (717) 566-0825
Adam-Ricci park/A 6-1-1 31-11
120 U13F Premr U12 Girls 0Premr Nova East Penn 08 (4131)
Stojan Nikolic (717) 566-0825
Adam-Ricci park/A 6-1-1 31-11
121 U13F 1 U12 Girls 0Premr Donegal Lightning 08 (3296)
Chris Runkle (717) 681-7959
Cove Park/1 8-0-0 32-9
122 U13F 1 U12 Girls 1-Blue Carlisle U13 girls (3342)
Rodney Wagner (717) 357-1676
George B. Stuart A/4 3-4-1 22-17
123 U13F 1 U12 Girls 1-Blue PSA PINK LIGHTNING 08 (3777)
Derrik Wolpert (717) 747-4918
Penn Oaks Park/1 3-3-2 19-24
124 U13F 1 U12 Girls 1-Blue MCUSC Adrenaline (3864)
Tom Neimond (717) 348-2061
Lions Den/3 5-3-0 24-19
125 U13F 1 U12 Girls 0Premr NUU 08F Wolves (3930)
Erik Bolton (570) 523-9729
Kelly Township Fie/1 2-5-1 14-16
126 U13F 2 U12 Girls 3 DASC Dynamite (3478)
Kristin Peperak (717) 919-4001
Hurricane/1 5-2-1 28-8
127 U13F 2 U12 Girls 1-Red EU Strikers (3586)
Ambrose Heinz (717) 418-0181
Rheems Upper Eleme/1 0-8-0 6-29
  Field Restriction: After 1PM 
128 U13F 2 U12 Girls 3 Keystone FC United 08G (3985)
Nicholas Christie (814) 933-2751
Friendship Field/A 7-0-1 33-11
129 U13F 3 U12 Girls 2 Tuscarora Tough (3822)
MATT RUDY (717) 636-9638
West Perry Middle /1 1-5-2 6-25
130 U13F 3 U12 Girls 2 Lititz Fusion (3937)
Amy Piehl (717) 649-7283
Lititz Area Mennon/1 4-3-1 13-12
131 U13F 3 New Team GYSC U13G Spirit (4241)
Jeff Baum (717) 334-0181
Gettysburg High Sc/1 0-0-0 0-0
132 U13F 3 New Team Keystone FC South United 08G (4298)
George Barakos (717) 999-9999
Central York Middl/1 0-0-0 0-0
133 U13F 4 U12 Girls 2 SSC Wildfire (3628)
Kevin Keen (717) 532-9959
Shippensburg Memor/1 0-8-0 7-34
134 U13F 4 U12 Girls 2 SUSQUEHANNA SC FIRE (3891)
Andrew Barnes (717) 557-8906
Veterans Park/5 2-5-1 9-34
135 U13F 4 U12 Girls 3 Olmsted Blue Stars (4160)
Heather Lockhart (717) 439-9094
Greenfield Park/9 2-6-0 16-32
136 U14F Premr U13 Girls 0Premr FusionFC_07F_Black (2838)
Amy Peifer (717) 938-1901
Red Land Soccer Co/1 7-0-1 26-8
137 U14F Premr U13 Girls 0Premr Carlisle Cannons (3026)
Douglass Fitzgerald (717) 961-9022
George B. Stuart A/4 6-1-1 33-11
138 U14F Premr U13 Girls 1 PMSC Comets (4138)
Mark Seibert (717) 468-6984
Comet Field/1 8-0-0 35-7
139 U14F 1 U13 Girls 1 FusionFC_07F_Blue (3351)
Brian Laird (717) 648-7466
McLaughlin Soccer /1 5-3-0 15-19
140 U14F 1 U13 Girls 0Premr Eagle F.C. 07G Red (3400)
Dwayne Lawrence (717) 385-3074
Creekview Park/1 2-4-2 8-30
141 U14F 1 U13 Girls 3 West Schuylkill FC Explosion (3488)
Jared Lehr (814) 441-2994
Schuylkill Haven I/1 7-1-0 56-6
142 U14F 1 U13 Girls 1 PSA 07 Warriors (3862)
Kelly Lau (717) 318-7677
Rudy Park (RUDY)/1 4-3-1 19-26
143 U14F 1 U13 Girls 2 Keystone FC Elite 07G (3987)
Miguel Lugo (717) 608-8726
Friendship Field/B 2-4-2 15-20
144 U14F 1 New Team TSC United Chaos U14F (4309)
Olvin Herrera (717) 318-1648
York Suburban High/1 0-0-0 0-0
145 U14F 2 U13 Girls 0Premr GUSC Explosion 07F (3119)
Matt Stevens (304) 839-9502
GUSC Antrim Townsh/2 2-5-1 11-17
146 U14F 2 U13 Girls 0Premr Hershey SC 2007 F Orange (3146)
Adam Clay (717) 315-8848
Founder s Park/3 0-7-1 7-33
147 U14F 2 U13 Girls 2 SUSQUEHANNA SC CRUSH (3577)
Keith Brown (717) 343-4492
Veterans Park/5 1-6-1 8-22
148 U14F 2 U13 Girls 1 CASA 07F ARSENAL (3631)
Todd Gingrich (717) 270-7272
George Park/4 1-5-2 8-17
149 U14F 2 U13 Girls 3 GYSC Flame (3767)
Samuel Delaurence (717) 642-9667
Gettysburg High Sc/1 2-4-2 13-18
150 U14F 2 U13 Girls 3 NEYSA 2007 Girls Black (3853)
Benjamin Weaver (717) 793-7223
Conewago Creek Rec/3 6-1-1 30-8
151 U14F 2 Lanco-York Div 1 Ephrata Diamonds (4176)
Olivia Horst (717) 330-5953
Ephrata Middle Sch/3 0-0-0 0-0
152 U14F 2 New Team Spring Grove Wrath (4248)
Craig Ayers (717) 542-2459
Spring Grove Socce/3 0-0-0 0-0
153 U14F 2 New Team Keystone FC South United 07G (4299)
Tom Maboe (717) 891-4886
Sinking Springs ES/C 0-0-0 0-0
154 U14F 2 Lanco Manheim Stormrunners 2007 (4329)
Matt Gray (717) 945-8414
Rapho Park (Mount /1 5-2-1 0-0
155 U14F 3 U13 Girls 3 Hawkrock Dragons (3024)
Kellas Wechsler (571) 212-0738
Susquenita Area So/1 4-3-1 17-14
156 U14F 3 U13 Girls 2 FC Dallastown Black 07G (3222)
Shawn Krout (717) 309-2794
York Twp Elementar/3 2-6-0 9-26
157 U14F 3 U13 Girls 1 Hanover Flames (3369)
Andrez Salazar (717) 698-4058
Utz Fields/13 3-5-0 17-19
158 U14F 3 U13 Girls 3 Carlisle Kicks (3566)
Brian Reichenbach (717) 576-5229
George B. Stuart A/4 4-3-1 26-23
159 U14F 3 U13 Girls 3 CYSA 08G Thunder (3632)
Matthew Porter (717) 377-7253
TK & Nellie Nitter/1 0-7-1 5-58
160 U14F 3 U13 Girls 1 PA Classics Elite Green 07 F (3756)
Stephanie Cleaves (717) 413-7841
Penn Legacy East P/A 0-6-2 5-20
161 U14F 3 U13 Girls 3 Iron Valley United Swarm 2007 (4083)
Jeremy Zimmerman (717) 413-1573
Campbelltown Park/2 4-3-1 24-16
162 U14F 3 New Team MCUSC Thorns 07G (4327)
Barrett Knepp (717) 994-8097
Derry field/1 0-0-0 0-0
163 U15F 1 U14 Girls 2 PA Classics Elite Green 06 (3046)
Clark Habecker (717) 341-0312
Penn Legacy East P/B 8-0-0 38-3
164 U15F 1 U14 Girls 1 Donegal Lightning 06/07 (3099)
Nate Willing (717) 426-2487
Cove Park/1 2-6-0 15-31
165 U15F 1 U14 Girls 1 Hanover Force (3132)
Shawn Miller (717) 353-5437
Utz Fields/13 1-7-0 10-26
166 U15F 1 U14 Girls 1 FC Dallastown Black 06G (3181)
Scott Austin (717) 495-7414
York Twp Park/3 6-1-1 27-9
167 U15F 1 U13 Girls 1 DASC Avalanche (3381)
Rudy Grubesky (717) 752-0521
Hurricane/1 6-1-1 26-5
168 U15F 1 New Team Penn Express FC Spirit 06F (4316)
Nathan Sullivan (717) 860-2183
Norlo Park/13 0-0-0 0-0
169 U15F 2 U13 Girls 2 Spring Grove Fury (4001)
Craig Ayers (717) 542-2459
Spring Grove Socce/3 7-1-0 26-5
170 U15F 2 U14 Girls 1 GYSC U14 (4069)
Jeff Baum (717) 334-0181
Gettysburg High Sc/1 0-7-0 3-46
171 U15F 5 U14 Girls 2 East Penn Rage (4091)
Matthew Uhrich (717) 798-0720
Adam-Ricci park/A 1-6-1 4-18
172 U16F Premr U14 Girls 0Premr NUU 05F Fury (3331)
Tim Lust (570) 538-3075
Lewisburg HS Turf /1 4-3-1 15-16
173 U16F CupQual U15 Girls 1 NUU 05F Strikers (3332)
Robert Chillis (570) 490-3293
Kelly Township Fie/1 7-1-0 32-9
174 U17F CupQual U16 Girls Cup PSA 04 ELITE (3284)
Jose del Pielago (724) 910-6487
York Suburban High/1 0-3-0 0-17
175 U17F CupQual U16 Girls Cup NUU 04F Strikers (4137)
Chris Magee (570) 374-5741
Pawling Sports Com/1 3-0-0 9-1
176 U18F 2 U17 Girls Cup Eagle F.C. 03 G Black (2717)
Jamel Mitchell (717) 315-9894
Creekview Park/1 1-2-0 2-11
**Note: PlayIn - is the requested Age Group and Gender the team will play in
Please set your printer to print in LANDSCAPE orientation
© 2001 - 2020 DigitalMax Software
All Rights Reserved